2410
2015 Sierpień 19 przez azure

Sfrustrowana z powodu kiepskiej jakości usługi fryzjerskiej Azjatka postanowiła zdemolować salon przy pomocy młota służącego do rozbiórek.

Każda kobieta przeżyła z pewnością sytuację, w której wyszła od fryzjera niezadowolona. W końcu każdy z nich rozumie pięć centymetrów inaczej. Niektóre osoby uznają, że nic się nie stało, inne reagują płaczem. A jeszcze inne... dają upust swojemu gniewowi w nieco bardziej brutalny sposób.

Tak było tym razem. Pewna kobieta wybrała się do salonu fryzjerskiego w celu ujrzenia na swojej głowie burzy loków. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli i fryzura prawdopodobnie odbiegała znacząco od pożądanej. Zamiast kłamać, na pytanie stylisty dotyczące zadowolenia z usługi wykrzyczała swoje zdanie. To nie był jednak koniec zemsty.

Chwilę po opuszczeniu budynku wróciła do niego z potężnym młotem w dłoni. Jak pokazuje nagranie, nie wahała się ani chwili i wściekła zniszczyła praktycznie wszystkie przyrządy obecne w salonie.

Wielu internautów zauważyło, że pomimo obecności na miejscu zdarzenia innych osób, żadna z nich nie interweniowała, obserwując jedynie w ciszy demolującą lustra i wyposażenie kobietę. Jedynymi, którzy usiłowali ją powstrzymać byli pracownicy salonu, jednak ta nie pozwoliła im się do siebie zbliżyć, grożąc młotem.

W ciągu zaledwie kilku dni film obiegł internet, zbierając 100 000 wyświetleń na samym YouTubie. W komentarzach widzimy różnorakie opinie - nie brakuje także tych sympatyzujących z frustratką. Niektórzy twierdzą, że cała akcja była ustawiona, na co wskazuje fakt, że film rozpoczyna się zanim kobieta weszła do salonu. Inne komentarze sugerują, że prawdopodobnie kobieta nie pozwoliła fryzjerowi skończyć swojej pracy - włosy na głowie nadal są spięte.

Jedno jest pewne - pracownicy zakładu na długo zapamiętają wariatkę z młotem.

Czy zdarzyło Ci się wyjść niezadowoloną z zakładu fryzjerskiego?

Tak
Nie