23452
2014 Luty 26 przez V1r00z
Karmienie piersią w miejscach publicznych jest bardzo zauważalne dla osób postronnych. Możliwe, że trzeba to brać jako coś normalnego, w końcu akurat mleko matki ma najlepsze opakowanie, z czym zgodzi się większość facetów. Jednak są matki, które robią to inaczej niż w spokojnym domowym zaciszu.

Karmienie podczas "pracy"

Najlepiej opłacana modelka świata Gisele Bundchen postanowiła udowodnić swoją wielozadaniowość. Postanowiła udostępnić swoje zdjęcie podczas karmienia piersią. Lecz oprócz tego poddała się jeszcze stylizacji włosów i pielęgnacji paznokci. Sama gwiazda powiedziała, że bez upiększenia siebie czuje się źle, a w dzisiejszych czasach trzeba być wielozadaniowym. Zdjęcie jest tego najlepszym przykładem.

Karmienie podczas jazdy motorowerem

Pisanie sms ów w czasie jazdy to zły pomysł. A co powiecie na karmienie piersią podczas jazdy motorowerem? W środkowych Chinach zatrzymano kobietę, która karmiła piersią swojego 18 letniego synka w czasie jazdy motorowerem. W obawie przed wypadkiem zastosowano surową sankcję. Dano jej ostrzeżenie.

Karmienie u dentysty

Karmienie podczas jazdy samochodem

W 2009 roku zatrzymano kobietę, która karmiła swoje dziecko piersią w czasie jazdy samochodem. To jest tylko połowa jej winy, gdyż oprócz tego rozmawiała także przez telefon. Policja postawiła jej zarzut spowodowania zagrożenia dla dziecka. Kobieta zaś tłumaczyła się, że nie mogła pozwolić sobie, aby jej dziecko było głodne.

Słit focia podczas karmienia

Nie każdy może poszczycić się takim zdjęciem w swojej kolekcji.

Karmienie podczas Jogi

Nowoczesne matki polecają karmić swe dzieci podczas uprawiania jogi. Podobno to dobrze wpływa na dziecko.

Karmienie na pikniku

Na łonie natury. Tak, to ciekawa opcja.

Karmienie w czasie jazdy na motocyklu. Z tyłu

Gotowa, do startu, karm!

Pompowanie i koszenie trawy

Niektóre matki preferują dobrą pompę. Nie chodzi tu jednak o siłownię. Wypompowują swe mleko do butelek, a potem karmią dzieci. Aby nie marnować czasu można robić przy tym mnóstwo innych rzeczy. Na przykład kosić trawę...

Spacer z dziećmi

Karmienie, opieka, wycieczka. To jest dopiero wielozadaniowość. Ta mama jest już na wyższym poziomie życia.