15906
2016 Grudzień 7 przez Tristia

Moda na tzw. pranki nie ustępuje, a ich twórcy głowią się nad coraz wymyślniejszymi metodami, by w jak najzabawniejszy sposób wkręcać swoje ofiary. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprzedają się te żarty, które balansują na granicy przyzwoitości. Problem w tym, że w ich przypadku łatwo przesadzić, czego nie do końca świadomy był Erik Meldik, 31-letni Czech współtworzący youtubowy kanał the Viral Brothers. Na całe szczęście jego dziewczyna, Dominika Petrinova, wytłumaczyła mu tę kwestię raz a dobrze.

Wszystko zaczęło się, gdy Erik zdecydował się na nagranie pranka z dziewczyną w roli głównej. Nie zamierzał zbyt długo przebierać w pomysłach, decydując się na wykorzystanie jej największej słabości - miłości do psa Sama. Pomysł był prosty - wkręcić Dominikę, że jej ukochany futrzak zatrzasnął się w pralce, którą Erik nastawił właśnie na pranie. York był oczywiście cały i bezpieczny w pokoju obok, a w bębnie pralki szalał pluszak. Czech okrasił całość wyszukaną grą aktorską, której nie powstydziłby nawet miłośnik polskich seriali, sprawiając, że prank wyszedł nad wyraz realistycznie. Zresztą, przekonajcie się sami:

Dominika naturalnie nie zamierzała pozostać dłużna

Źródło: YouTube

Gdy wkręt z psem zdał się odejść w zapomnienie, utwierdzając Erika w przekonaniu, że jego dziewczyna nie żywi już do niego żadnego urazu, przyszedł czas na słodką zemstę. 

Dzień po urodzinach Czecha, gdy ten akurat brał prysznic, Dominika poinformowała go, że ma dla niego jeszcze jedną niespodziankę, która wymaga zawiązania oczu. Erik zapewne liczył na serię miłosnych uniesień, dając pozbawić się zmysłu wzroku świeżo po wyjściu z kabiny. I tak też Dominika zaprowadziła go do pokoju obok, roznegliżowała - co wymagało jedynie pozbawienia go ręcznika, którym był obwiązany - i posadziła na krześle. Specjalnie przygotowanym pod prank krześle. Cała reszta to już wyłącznie krzyki, ból, bluźnierstwa i dzika rozpacz.

Źródło: YouTube

Co sprawiło, że rosły mężczyzna zwijał się z bólu, nawiązując niezwykle intymną więź z krzesłem? Nietuzinkowa mieszanka plastrów do depilacji, kleju błyskawicznego i taśmy klejącej, na której gołym ciałem spoczął niczego nieświadomy Erik. Jak nie sposób nie zauważyć, pierwotna wizja Czecha na temat tego, co go za moment czeka, mocno rozminęła się z rzeczywistością. Dominika uwieczniła wszystko na taśmie, śmiejąc się do rozpuku, gdy jej luby starał się oderwać od krzesła, pozbawiając się tym samym bujnego owłosienia i płatów skóry.

Zapis z bolesnego przedstawienia jest dostępny na serwisie YouTube w wideo poniżej.

Dominika skomentowała swoją próbę odegrania się na chłopaku następująco: "Byłam naprawdę wstrząśnięta myśląc, że Sam był zamknięty w pralce, a Erik tylko za mną biegał i mówił, że jest mu przykro, ale tak naprawdę miał to gdzieś, ponieważ wszystko nagrał i udostępnił w sieci".

 

Część z komentujących nagranie osób przyklaskuje Dominice, podziwiając ją za pomysłowość i formę rewanżu, jednak nie brakuje głosu osób jednoznacznie stwierdzających, że to już zbyt wiele. W końcu Erik zagrał sobie na jej emocjach, kończąc z bólem i ranami odczuwalnymi na długo po całym zajściu. 

Nie nam oceniać, czy zemsta była adekwatna do żartu, jednak jeśli mielibyśmy wyciągnąć z tej sytuacji jakieś wnioski, to zamykałyby się one w prostym zdaniu - panowie, nie róbcie sobie żartów ze swoich kobiet.

Czy robicie żarty swojemu partnerowi/partnerce?

Tak
Nie