2768
2015 Kwiecień 16 przez musang

Amerykański podróżnik zapłacił ponad 1,5 tys. dolarów za kilkudniową wycieczkę po Amazonii i zamienił ją w największą drzemkę swojego życia!

 

Alex Elenes zdobywa sławę w Internecie jako najbardziej śpiący turysta na świecie. Wszystko za sprawą jego nietypowego zachowania podczas jego wspaniałej podróży oraz serii zdjęć, które wszystko udokumentowały!

Dla wielu ludzi możliwość eksploracji dzikich rejonów Amazonki to życiowe marzenie, które pochłania całe dnie przygotowań i planowania, które ostatecznie zamieni w ekscytujące i niepowtarzalne doświadczenie. Najwyraźniej jednak można podejść do całej sprawy kompletnie inaczej - dla przykładu… przespać absolutnie wszystkie atrakcje.

Właśnie taką taktykę obrał wzmiankowany Elenes, co uwieczniła na licznych fotografiach jego kuzynka.

 

Alex Elenes i Roxy de la Rosa wybrali się na wycieczkę do Iquitos w Peru i zapłacili dodatkową kwotę w wysokości ok. 1.600 dolarów, by móc zobaczyć słynną amazońską dżunglę. Ten ekstra wypad był inicjatywą samego Alexa, który nie chciał wybrać się do Machu Picchu, które (podobno) widział już wcześniej, a którego niezmiernie kusiły dziewicze tereny nad najdłuższą rzeką świata. 

Okazało się jednak, że reakcją Elenesa wcale nie był bezgraniczny zachwyt, czy jakiekolwiek oznaki radości - ale ciągłe znużenie i senność!

Wrzucając zdjęcia z wycieczki na Reddita, Roxy de la Rosa napisała komentarz: "Pojechaliśmy do Amazonii, kuzyn spał wszędzie". I pisząc wszędzie, kobieta miała na myśli naprawdę WSZĘDZIE, nie ma w tym wyrażeniu grama przesady. Elenes spał podczas oglądania różowych delfinów amazońskich i połowów piranii, przespał odwiedziny grupy u małp i leniwców oraz możliwość podziwiania olbrzymich lilii wodnych. Przegapił także pieszy rajd po dżungli, ponieważ... zaspał i nie obudził go nawet budzik. Rosa zdradziła również, że jej towarzysz podróży spał zawsze, nawet gdy odpoczywali w hotelowym pokoju, więc nie miał żadnego powodu, by przesypiać wszystkie wycieczkowe atrakcje.

 

Sam Elenes jest jednak mocno zdziwiony, że cała sytuacja może śmieszyć kogokolwiek poza ich dwójką...

Wybrane dla Ciebie: