2154
2015 Lipiec 23 przez azure

Obywatel Teksasu w USA złamał nogę w trakcie nietypowego stosunku seksualnego z koniem

Cirilo Castillo, czterdziestopięciolatek z Edinburga w Teksasie spędził całe swoje życie mieszkając na farmie. Nie obce były mu metody uprawiania roli jak i obchodzenia się z rolniczym sprzętem. Miał do czynienia ze zwierzętami od dziecka i bardzo dobrze się z nimi rozumiał. Jak się jednak okazało, chyba jednak nieco zbyt dobrze...

Pewnego poranka farmerka mieszkająca nieopodal wybrała się, aby nakarmić zwierzęta. Widok, który napotkała w oborze był odrażający. Na podłodze leżał mężczyzna z opuszczonymi spodniami, trzymający się kurczowo za nogę i nawołujący pomocy.

Jak się okazało, to właśnie Cirilo, któremu wpadła w oko jedna z klaczy należących do kobiety. Pod jej nieuwagę postanowił zakraść się do koni i... przystąpić do stosunku seksualnego z jednym z nich. Nadia, wspomniana klacz, nie odwzajemniła jednak uczucia bohatera. Kopnęła go w nogę na tyle silnie, że ją złamała.

Wezwanej na miejsce policji mężczyzna tłumaczył, że został potrącony przez samochód i doczołgał się do obory aby przeczekać noc. Historia byłaby wiarygodna, gdyby nie odniesione rany oraz... przeszłość Cirilo. Tak, to nie pierwszy raz, kiedy zebrało mu się na amory do przedstawicielki gatunku koniowatych.

We wrześniu 2013 roku Cirilo otrzymał od sądu pięcioletni zakaz zbliżania się do zwierząt hodowlanych. Przyczyną było zatrzymanie (dwukrotne w ciągu zaledwie trzech miesięcy!) za gwałt na innej klaczy o imieniu India. Wówczas również został przyłapany na gorącym uczynku przez właścicieli, którzy zdołali nawet sfilmować cały 'akt'.

Z uwagi na to, że zoofilia nie jest karana w Teksasie ustawowo, Cirilo został oskarżony o wtargnięcie oraz nieprawidłowe zachowanie gorszące opinię publiczną. Został skazany na 180 dni więzienia oraz grzywnę w wysokości 2 tysięcy dolarów.

Czy uważasz, że Cirilo powinien zostać surowiej ukarany?

Tak, powinien zostać również poddany leczeniu
Nie, miłość nie wybiera