4286
2016 Styczeń 13 przez musang

Lewis Flint miał tylko 16 lat, gdy zrobił sobie specjalny tatuaż w okolicach krocza, ale teraz nie uważa go już za tak śmieszny i zdecydowanie chciałby się go pozbyć. Niestety nie jest to takie proste...

Lewis Flint, który jest teraz 21-letnim barmanem, zdecydowanie ma czego żałować z powodu decyzji podjętych w okresie dojrzewania. Swój tatuaż zrobił sobie jako szesnastolatek, a to oznacza, że nie osiągnął jeszcze wieku, w którym taki proceder jest legalny. I chyba nie bez przyczyny, co w szczególny sposób zaświadcza jego historia, ponieważ teraz chciałby się pozbyć wątpliwej ozdoby ciała. Obawia się on bowiem, że nietypowy wzór, który uwiecznił na swojej skórze - i to w nietypowym miejscu - będzie działał już zawsze jako skuteczny odstraszacz kobiet, przez co nie zakosztuje w przyjemnościach seksualnych.

Co może być tak odpychającego w tatuażu, który przecież wiele kobiet uważa za bardzo seksowną ozdobę męskiego ciała? Otóż w przypadku Lewisa - wszystko. Wytatuował on sobie w okolicach przyrodzenia wizerunek charakterystycznego czerwonego odkurzacza, który sam sobie sprawia sympatyczne wrażenie, z uśmiechem i niewinnymi oczkami. Jeśli jednak dodamy, że w miejscu, w którym powinna znajdować się rura odkurzacza, znajduje się penis mężczyzny, łatwo wyobrazić sobie, czemu cały koncept jest naprawdę marnym żartem. I chociaż swego czasu wśród swoich nastoletnich kolegów był kimś na wzór bohatera, teraz już Lewisowi nie jest do śmiechu.

Oczywiście ostatecznym powodem, dla którego mężczyzna zdecydował się na usunięcie tatuażu, są trudności ze znalesieniem dziewczyny, która byłaby skłonna się z nim przespać, a perspektywa celibatu w ogóle mu się nie uśmiecha. Niestety, może się okazać, że jest skazany na taki przykry los, jako że próba zabiegu laserowego usuwania tuszu spełzła na niczym. Ból okazał się dla Lewisa nie do zniesienia, wytrzymał on tylko minutę i myśl, że to samo miałby odczuwać w dużej bliskości genitaliów, kazała przerwać całą procedurę. Najwyraźniej Lewis Flint będzie musiał pogodzić się z samotnością, którą umili mu jedynie obecność sympatycznego odkurzacza.