2304
Marzec 30 przez musang

Że zwierzaki mogą być najlepszym przyjacielem człowieka i sprawiać mu wiele radości - każdy o tym wie. Ale że potrafią także mocno namieszać w życiu, a czasem nawet wprawić w zakłopotanie - to już nie jest takie oczywiste.

Mieszkańcy miasta Hamilton w Nowej Zelandii mierzą się ostatnio z nie lada gratką, która stała się bardzo popularna w mediach społecznościowych. Niejaką sensację wzbudziła tam sześcioletnia kotka Brigit i jej dziwaczny sekret, który wyszedł niedawno na jaw. Otóż kiedy jej właścicielka Sarah Nathan szykowała się do przeprowadzki do nowego mieszkania i pakowała wszystkie swoje rzeczy, dokonała szokującego odkrycia. Przesuwając meble, znalazła pokaźną górkę bielizny, która bynajmniej do niej nie należała. Szybko okazało się, kto jest za to odpowiedzialny.

Już wcześniej Sarah odkryła u swojej kotki tendencję do przywłaszczania sobie nie swoich rzeczy. Do poprzedniego domu także znosiła po trochu wszystkiego, ale wtedy jej skarby były bardziej różnorodne  - damska i męska bielizna, dziecięce ciuszki, czy nawet hokejowy nagolennik. Teraz jednak nie dość, że nawyk przyjął epickie proporcje, to ujawniła się także bardzo wyspecjalizowana obsesja. W mieszkaniu znaleziono bowiem aż 61 części wyłącznie męskiej bielizny - bokserek oraz skarpet.

Jako że Sarah nie wiedziała, co począć z górą cudzej bielizny nagle znalezioną we własnym mieszkaniu, postanowiła znaleźć biedną ofiarę swojego kota. W skrzynkach poczowych swoich sąsiadów umieściła ulotki z krótką informacją o poczynaniach futrzaka, przeprosinami i zachętą do zgłoszenia się po swoje zguby. Na Facebooku opublikowała także zdjęcie Brigit ze wszystkimi zdobyczami i obecnie fotografia ta przemierza wszystkie zakątki internetu. 

Wybrane dla Ciebie: