4821
2015 Sierpień 23 przez Qasar10

Wiadomo, że każdy człowiek jest inny. Jednak są kwestie, co do których reagujemy w podobny sposób. Faceci mają kilka słabych punktów na tle miłosnym, czy seksualnym, przez które tracą całą swoją męskość w przeciągu jednej krótkiej chwili. Jakie słowa demolują ich ego?

"Musimy porozmawiać"

"Musimy porozmawiać" prawie zawsze oznacza problem. Czy w dzieciństwie, gdy zwracał się do nas tak rodzic, czy też  w szkole z ust nauczyciela.

W związku mężczyzny z kobietą "musimy porozmawiać" znaczy najczęściej zerwanie. Stąd panika faceta, gdy jego dziewczyna wypowiada te złowieszcze słowa.

"Każdemu może się zdarzyć"

Każdy mężczyzna w stosunku do swojej partnerki chce być tym jedynym, niezastąpionym supermanem. Nie chce być jednym z wielu, więc gdy słyszy: każdemu może się zdarzyć, jego ego maleje do poziomu... zero. Szczególnie, gdy owa wrażliwa fraza pada w łóżku. "Nie, jemu nie może się zdarzyć, bo nie jest jak inni" - myśli każdy facet.

"Kocham Cię jak brata"

Zdarza się, że związek mężczyzny z kobietą dla obydwu stron znaczy coś innego. Owszem, istnieje przyjaźń damsko-męska, ale fakty są takie, że facetowi trudno oswoić się z myślą, że jest dla niej tylko jak brat, szczególnie gdy kobieta pociąga go fizycznie...

"Witaj, wpadłem po córkę"

Wiadomo, że chwilą,  którą każdy facet odwleka najdalej jak może w przyszłość to poznanie ojca dziewczyny, który zdaje sobie sprawę, o fantazjach jakie tworzysz z jego córką w roli głównej...

Jednak życie kiedyś zatoczy koło i za jakiś czas to Ty będziesz tym "starym", gdy ON wpadnie po odbiór Twojej córki.

"Jestem w ciąży"

Z wyłączeniem związków małżeńskich, dla których dziecko jest kolejnym etapem w drodze budowania rodziny, taka fraza zawsze budzi niepokój i lęk. I nie chodzi tu o niechęć do dzieci, ale uświadomienie sobie sprawy, że już nic nie będzie takie jak przedtem. Koniec z imprezami, koniec z dziewczynami na jedną noc, koniec ze swawolą. Zobowiązania - tego boją się faceci.

Czasami po takich słowach jedyna projekcja jaka facet sobie wyobraże to ta na załączonym zdjęciu... xD