36500
2014 Luty 7 przez TANKOWSKY
Przed wami posty sportowców rezydujących obecnie w wiosce olimpijskiej w Soczi. Wszystko ma wystartować zgodnie z planem, otwarcie w pełni gotowych Zimowych Igrzysk już w ten piątek - czy aby na pewno? Oto 14 powodów, które (zdaniem olimpijczyków na twitterze) wskazują na porażkę igrzysk.

Logo olimpiady wskazuje na rok 2014, sposoby załatwiania spraw w toalecie na co najmniej 100 lat wcześniej

"Proszę nie używać spłuczki tylko przykryć (zawartość) warstwą papieru. Służy do tego papier pozostawiony w pojemniku" Do końca nie jestem w stanie wytłumaczyć dlaczego Rosja nie zdążyła na czas z przygotowaniami wioski olimpijskiej już na najbliższy piątek (7.02). Ten obrazek za to tłumaczy więcej niż tysiąc słów.

Najmniej ciekawa konkurencja - 10 metrów w dół na główkę

Manager 'hotelu' powiedział żeby nie myć twarzy wodą, gdyż może to być niebezpieczne

"Woda w kranie już jest (tak jakby). Z drugiej strony wiem już jak wygląda zła woda." - Stacy St. Clair reporterka Tribune.

Gin za 10$ - Amerykanin pomyśli, że to woda

"Wyszedłem kupić wodę, w ostatniej chwili zorientowałem się, że przyniosłem wielką, plastykową butelkę ginu. Potem zostałem zaczepiony przez kulawego psa." - Shaun Walker, korespondent Gaurdiana w Moskwie.

Co jest z tymi rosjanami i łazienkami?

"A to ciekawe... Soczi rządzi jeśli chodzi o łazienki!" - Sebastien Toutant, profesjonalny snowborder

Oto olimpijski hotel - no wiecie, mają lekkie opóźnienie...

Przykro nam Jo-Ann. Piesek trafił na farmę, aka został zlikwidowany przez szwadrony hycli w Soczi

"Szukałam pieska (aby go pokazać), jednego z przybłędów grasujących przy hotelu ale nie mogę go znaleźć. Oto jego przyjaciel." - Jo-Ann Barnas, dziennikarka z Detroit.

Ostatnio bardzo popularny, architektoniczny sznyt - podwójna toaleta

"Żeby było jasne, to nie photoshop. Możecie zobaczyć moje odbicie w spłuczce" - Steve Rosenberg, korespondent BBC w Moskwie.

Jednak wszystko zostało bardzo szybko naprawione

Pracownik hotelu szybko wstawił zdjęcia "nie-tej-samej-łazienki". Zdjęcie po lewo wstawione przez pracownika hotelu - jakoby wcześniej tak to wyglądało. Zdjęcie po prawo - to co stało się z łazienką Rosenberga. Przecież wiadomo że to miało być pomieszczenie do trzymania swoich przyborów. Wszystko ma teraz sens.

Ze zmienioną łazienką czy nie, Rosjanie zaczęli oczywiście tłumaczyć jakoby ko-toalety nie miały się pojawić we wszystkich domkach

"Sportowcy uczestniczący w zimowych igrzyskach, chętnie pozują do zdjęć w przedziwnych toaletach miasta Soczi" - Ilja Jaszyn.

Ciasto w tyłku - nowy specjał olimpijskich kucharzy

"Moja pierwsza noc w Soczi i to menu..." - Donna Spencer, korespondentka z Kanady.

Te małe łóżeczka będą gościć 3 członków kanadyjskiej drużyny hokeja

Wiadomo już kto wygra mecz Kanada-Rosja.

Na koniec miły akcent - oto dzieło sztuki wiszące w pokoju wspomnianych wcześniej kanadyjskich hokeistów