9707
Maj 17 przez Excom

Trzy lata temu, znana fotograf Lora Scantling wykonała zdjęcie trzem młodziutkim dziewczynkom, które zmagały się z rakiem. Teraz w 2017 roku, postanowiła zrobić im aktualne zdjęcie, ponieważ, ku zaskoczeniu wielu i wbrew opiniom lekarskim, dziewczynki są mocniejsze i zdrowsze niż kiedykolwiek!

Ojciec Lory Scantling w 2014 roku przegrywał walkę z rakiem płuc i fotografka postanowiła zrobić coś, co przemówi bardziej niż tysiąc słów, coś co przyciągnie emocje. Wybrała nowotwór u małych dzieci, gdyż jej przyjaciółka straciła syna w walce z rakiem rok wcześniej.

 

Lora umieściła post na Facebooku, poszukując dziewczynek, którzy walczą z rakiem. Do sesji wybrała 3-letnią Rylie, 6-letnią Rheannę i 4-letnią Ainsley, które wcześniej nie miały ze sobą żadnego kontaktu - aż do sesji zdjęciowej, po której stały się niemal nierozłącznymi przyjaciółkami. Zdjęcia z 2014 roku stały się wiralowym tematem w mediach społecznościowych i dziewczynki otrzymały wtedy wiele wsparcia.

Sesja z 2017 zdjęcie jest również emocjonalna, gdyż przedstawia trzy dziewczyny, które są obecnie wolne od raka, zdrowsze i silniejsze niż kiedykolwiek.

"Rak jest jak smok" mówi  Rheanna (na zdjęciu z wstążką)  

"Tak, a chemia jest księciem," odpowiada Ainsley 

Rylie dodaje: "Rak zadarł z niewłaściwymi księżniczkami!"