820
Maj 23 przez Excom

Justin Theroux i Jennifer Aniston

Raj na ziemi (2012) Wanderlust

Para poznała się podczas kręcenia filmu Wanderlust, i oboje byli w tamtym czasie po bolesnych rozstaniach. Najwyraźniej Aniston zachowuje się zupełnie inaczej w porównaniu z poprzednimi związkami, pozwalając mężowi popełniać nawet "poważne błędy". Są razem od siedmiu lat. 

Michael Fassbender i Alicia Vikander

Światło między oceanami (2016) The Light Between Oceans

Romantyczny romans pary rozwinął się po wspólnej pracy nad filmem Światło między oceanami, w którym grali dwójkę kochanków. W 2015 roku pojawiły się informacje, że się rozeszli, ale kilka miesięcy później postanowili spróbować jeszcze raz. Teraz ich fani zastanawiają się, czy ta historia miłosna będzie miała szczęśliwe zakończenie...

Ashton Kutcher i Mila Kunis

Różowe lata 70. (1998-2006) serial - That '70s Show

Aktorzy poznali się, kiedy byli jeszcze bardzo młodzi, podczas kręcenia serialu telewizyjnego That '70s Show. Ale przez 14 lat byli po prostu przyjaciółmi. Ashton ożenił się z Demi Moore, a Mila spotykała się z McCauleyem Culkinem. W 2015 roku los to wszystko naprawił, a świat dowiedział się o tajnej ceremonii ślubnej Ashtona i Mili. Para ma już dwójkę dzieci i będą mieć jeszcze 10, bo Ashton zawsze chciał mieć ich 12.

Chris Pratt i Anna Faris

Szalona noc (2011) Take Me Home Tonight

Film Szalona noc okazał się klapą, ale ich związek rozkwita. Chris Pratt stał się w międzyczasie międzynarodową gwiazdą, ale jak widać woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Para doczekała się nawet potomka.

Tom Hardy i Charlotte Riley

Wichrowe wzgórza (2009) Wuthering Heights

Nagrywanie filmu Wichrowe wzgórza obróciło życie obojga aktorów do góry nogami. Zaledwie rok później byli już oficjalnie parą. Wesele odbyło się cztery lata później, w wielkiej tajemnicy i z dala od ciekawskich oczu.

Paul Bettany i Jennifer Connelly

Piękny umysł (2001) A Beautiful Mind

Paul i Jennifer spotkali się podczas pracy nad filmem Piękny umysł, ale ich związek nie rozpoczął się od razu, ponieważ w tym czasie każde z nich miało partnera. Paul jednak walczył o nią, gdy jak sam wspomina - była to najpiękniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek widział. Dzisiaj są postrzegani w Hollywood, jako nierozłączni. Wystąpili wpólnie w wielu innych filmach, również jako para w filmie Creation, który pokazuje życie Karola Darwina.

Andrew Garfield i Emma Stone

Niesamowity Spider-Man (2012) The Amazing Spider-Man

Ten związek zawsze przypomniał fanom i kolegom wymyślną powieść. Ciągłe intrygi, kłótnie, rozstania i powroty. Tak dzieje się od 2010 roku, kiedy para zagrała w filmie Niesamowity Spiderman. W 2015 roku ogłosili, że się rozstają. Jednak dziś nadal widywani są razem i Andrew musi być zmęczony powtarzaniem, że zawsze kochał Emmę i zawsze będzie.

Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter

Burlesque Fairytales (2010)

Przyszła Pani Sherlock spotkała się ze swoim partnerem na planie filmu Burlesque Fairytales. Początkowo byli dobrymi przyjaciółmi, ale postanowili wziąć ślub w pierwsze wspólne Walentynki. Prowadzą teraz spokojne rodzinne życie, a Sophie niedawno urodziła drugie dziecko.

Guillaume Canet i Marion Cotillard

Miłość na żądanie (2003) Jeux d'enfants

Kiedy ci francuscy aktorzy zagrali razem w komedii "Miłość na żądanie", żadne z nich nawet nie przypuszczało, że w ciągu kilku lat staną się prawdziwym mężem i żoną. Ich związek wyłonił się z przyjaźni i wymiany listów. Teraz wiodą razem szczęśliwe życie, a ostatnio urodziło im się drugie dziecko.

Benjamin Millepied i Natalie Portman

Czarny łabędź (2010) Black Swan

Film Black Swan stał się prawdziwym darem losu dla Natalie Portman. Zdobyła Oscara za główną rolę, ale przede wszystkim poznała swojego przyszłego męża. Podczas kręcenia zdjęć - Benjamin był głównym choreografem pracującym nad projektem. Ich historia jest pełna namiętności: ślub i dwoje dzieci w krótkim czasie. Natalie twierdzi, że bycie żoną i matką to najlepsza rzecz, jaka jej się przytrafiła w życiu.