3324
Kwiecień 24 przez Tristia

Pochodząca z Chin Fu Jun uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym, po którym zapadła w śpiączkę. Kobieta przebywała w szpitalu pod czujnym okiem lekarzy przez całe 70 dni, nie wykazując oznak na przebudzenie...

Fu Jun natychmiast przewieziono do lokalnego szpitala w Anshan, gdzie poddano ją hospitalizacji.

Rodzina i jej chłopak Chen Ben usłyszeli jednak niepokojące wieści - kobieta zapadła w śpiączkę i personel medyczny nie potrafił stwierdzić, czy w ogóle się z niej wybudzi. Jako że para planowała przed wypadkiem wziąć ślub, Chen nie zamierzał się poddać.

Mężczyzna rzucił pracę i od tej pory spędzał każdy dzień u boku swojej ukochanej, doglądając jej stanu zdrowia i modląc się jego o poprawę.

Nie opuścił jej na krok przez całe 70 dni, cały czas czyniąc co w jego mocy, aby jego ukochana się ocknęła. Okazało się, że jego ogromne poświęcenie się opłaciło!

Po 70 dniach bez żadnych oznak życia - Fu Jan nagle się wybudziła...

"W dniu wybudzenia się ze śpiączki ja i jej mama byliśmy niezwykle podekscytowani", wyznał Chen.

Wtedy zapytała, "Czemu mnie ocaliłeś?"

"Nie powinieneś się mną opiekować. Nie chcę wyjść za mąż, nie chcę być dla Ciebie obciążeniem", dodała po chwili.

Chen, choć początkowo mocno zaskoczony pytaniem, przysiągł Fu, że nigdy jej nie opuści i że będzie u jej boku, gdy ta będzie przechodziła przez skomplikowany proces rehabilitacyjny.

Gdy tylko dziewczyna opuści szpital, para zamierza się pobrać.

Historia Chena i Fu szybko podbiła serca użytkowników mediów społecznościowych, którzy podziwiają mężczyznę za jego wytrwałość i oddanie. Internauci trzymają za parę kciuki i życzą Fu rychłego powrotu do zdrowia.

Był(a)byś w stanie podobnie poświęcić się dla osoby, którą kochasz?

Tak
Nie