29266
2016 Grudzień 26 przez Saisha

16-letnia Lucia Perez, właśnie skończyła zajęcia w szkole, gdy została porwana przez gang narkotykowy, następnie nafaszerowana kokainą i marihuaną oraz brutalnie zgwałcona.

16-latka z Mar del Plata w Argentynie, została następnie porzucona przez napastników przed kliniką odwykową. Lekarze, którzy się nią zajęli stwierdzili przedawkowanie kokainy i planowali rozpocząć leczenie. Po dokładnym zbadaniu ciała wyszły jednak na jaw inne, tragiczne okoliczności.

Okazało się, że dziewczyna została celowo umyta I przebrana w nowe ubrania - przez porywaczy, którzy chcieli ukryć brutalną prawdę.  

Prokurator Maria Isabel Sanchez przekazała mediom, że: "Dziewczynka została brutalnie nabita na kołek i to było przyczyną jej śmierci.”

Policja po namierzeniu vana, którego użyto aby podrzcić Lucię do kliniki, aresztowała dwóch mężczyzn: 23-letniego Matíasa Gabriela Fariasa i 41-letniego Juana Pablo Offidani.

"Ona była poddawana brutalnym, nieludzkim aktom seksualnym. Zmarła z powodu urazów jakich doznała.” - dodaje prowadząca sprawę prokurator. 

Ojciec nastolatki, Guillermo Perez, wezwał sąd aby oprawców jego córki zostać skazać na dożywocie

Zgodnie z informacjami podanymi przez brytyjskie Metro, funkcjonariusze, którzy w furgonetce porywaczy  znaleźli narkotyki, używane prezerwatywy, sex zabawki, pistolet i amunicję, wciąż poszukują trzeciego podejrzanego.

Ojciec dziewczyny powiedział: "Chcemy dożywocie, a nie tylko 10 lub 15 lat więzienia, a następnie oni będą w stanie swobodnie chodzić na wolności i robić to samo."

"Moja córka pod wpływem narkotyków, zgwałcona i nabita? Kto może zrobić coś takiego?” 

Jaką karę powinni otrzymać oprawcy?

Więzienie
Karę śmierci