6343
Kwiecień 3 przez Tristia

Na serwisie LiveLeak pojawiło się wideo z Chin przedstawiające akcję sanitariuszy wezwanych przez prostytutkę, która w trakcie seksu ze starszym mężczyzną utknęła na jego przyrodzeniu. Tego typu przypadki, choć znane medycynie nie od dziś, występują bardzo rzadko. W tym wszystkim najbardziej szokujący jest jednak fakt, że mężczyzna zmarł w trakcie stosunku, więc spanikowana kobieta zakleszczyła się na zwłokach swojego klienta.

Na nagraniu widać jak sanitariusze eskortują na noszach ciało starszego mężczyzny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie odkształcająca się na nakryciu postać kolejnej osoby - rzekomo kobiety, która utknęła na starcu w trakcie seksu.

Śmierć w trakcie stosunku seksualnego jest zjawiskiem niszowym, jednak osoby z problemami z ciśnieniem i niewydolnością serca, a więc głównie osoby starsze, są w grupie zwiększonego ryzyka. Należy więc rozpatrzyć kolejną kwestię, którą jest zakleszczenie się organów rozrodczych. Czy takie coś jest w ogóle możliwe?

Okazuje się, że jak najbardziej. W medycynie sytuacja ta występuje pod nazwą penis captivus (z łaciny penis uwięziony) i opisuje stan, w którym męskie narządy rozrodcze zostają w trakcie stosunku seksualnego zatrzymane w żeńskich narządach rozrodczych w taki sposób, że nie ma żadnej możliwości ich odseparowania bez fachowej pomocy lekarzy. Przyczyną tego zjawiska jest zaciśnięcie z dużą siłą mięśni pochwy na penisie.

Na tę chwilę nie wiadomo nic więcej o losach kobiety z nagrania. Samo wideo stało się jednak niezwykle popularne w Chinach i rośnie wokół niego wiele spekulacji. Część internautów stwierdza, że cała ta sytuacja może równie dobrze przedstawiać zrozpaczoną żonę/córkę mężczyzny, która pogrążona w żalu nie dała się od niego rozdzielić.