2271
Maj 26 przez prabab

Można by pomyśleć, że na załączonych zdjęciach to ojciec i córka, albo nawet… wnuczka. A to małżeństwo! Cieszący się świetnym zdrowiem 60-letni David Mason poślubił niedawno dwa razy młodszą od siebie Ami. Szczęśliwa para nie narzeka na brak atrakcji w łóżku. Wręcz przeciwnie. Seks jest niesamowity!”, nie ukrywa 27-latka. Mieszkających w Denver kochanków dzieli aż 33 lat różnicy wieku.

Świadomi nietuzinkowości swojego związku Masonowie prowadzą na YouTube kanał, za pośrednictwem którego otwarcie dzielą się z widzami szczegółami swojego życia intymnego. Ich porady mają pomóc wszystkim podobnym do nich parom.

„Nie mamy nic do zatajenia. David jest lepszym kochankiem niż jakikolwiek facet w moim wieku”, twierdzi Ami

Na początku prowadziliśmy zwykłego wideo-bloga, dopiero zalew pytań dotyczących tych bardziej wstydliwych tematów zainspirował nas do stworzenia specjalnej serii filmów poświęconych naszej seksualności”, mówi 27-latka, określająca się mianem „gapperki”, czyli osoby szczególnie zainteresowanej relacjami seksualnymi z dużo starszymi osobami.

Wszyscy uwielbiamy seks, ale spora różnica wieku między partnerami zawsze wywołuje wyjątkowo silne emocje”, opowiada Ami. „Nasz związek jest udany jak żaden inny. Postanowiliśmy więc pomóc swoim przykładem innym parom w podobnej do naszej sytuacji”, dodaje, tłumacząc dlaczego zdecydowała się z Davidem na tak otwarte mówienie o ich współżyciu.

„Tabu nie istnieją. Rozmawiamy o wszystkim: o rozmiarze penisa Davida, o seksie oralnym, czy dawkowaniu wiagry”, mówi 27-latka

Tak naprawdę odpowiadamy na pytania, które wielu bałoby się nawet zadać, nawet swojej ukochanej osobie. Brak otwartości to trucizna dla związku”, opisuje cel istnienia swojego v-loga Ami.

Niektórzy wydają się być zszokowani naszym swobodnym podejściem do spraw łóżkowych. Czy to takie dziwne, że nie mamy problemów z tym, żeby rozmawiać otwarcie o swoich fetyszach? Wbrew krytyce, z jaką się spotykamy, osobiście nie odczuwam, żeby opowiadanie o tego typu detalach naszego życia było czymś perwersyjnym. Nasze filmiki powinny być traktowane w kategorii porad i inspiracji”, Ami objaśnia swój punkt widzenia. „Nie możemy pomijać żadnych szczegółów, bo to właśnie detale są najważniejsze”, dodaje.

Moją misją jest udowodnić wszystkim, że i owszem: wiek nie ma znaczenia. To żadna przeszkoda dla szczęścia w małżeństwie, kończy „gapperka”.

Czy wiek faktycznie nie ma znaczenia?

Tak
Nie