87617
Maj 17 przez prabab

Pochodzący z amerykańskiego stanu Wyoming staruszek, Barnum Atkins, poprzysiągł sobie, że zanim kopnie w kalendarz w końcu posmakuje seksu z kobietą. 103-latek, wciąż żyjący jako prawiczek, zaskoczył swoich najbliższych wyznając im na własnym przyjęciu urodzinowym, że nigdy nie miał dziewczyny. Mężczyzna co prawda wiele lat wcześniej był pastorem lokalnej wspólnoty Baptystów, ale zwyczaje religijne protestantów wcale nie nakazują duchownym życia w celibacie.

Nie ma co ukrywać, mocno nas zaskoczył”, mówi siostrzenica 103-letniego seniora, Laura Atkins. „Trudno spodziewać się po kimkolwiek takich zwierzeń! Jednak nie próżnujemy, od kiedy dowiedzieliśmy się o jego życzeniu urodzinowym robimy wszystko co w naszej mocy, żeby je spełnić”, dodaje. Inny krewny staruszka, Anthony Atkins, nie widzi w tym dążeniu nic złego: „Barnum zrobił dla naszej społeczności tak wiele, chcielibyśmy mu się odwdzięczyć. Pomożemy mu. Niech sobie >zamoczy< chociaż raz”.

Na chwilę obecną starania rodziny Barnuma nie przyniosły żadnych owoców. Poszukiwania partnerki dla 103-latka to wcale nie łatwe zadanie. W naszym mieście Big Horn jest sporo napalonych dziewczyn. Ale prostytutki nie rosną na drzewach!”, śmieje się 24-letni Johnny Atkins. „Mamy tutaj tylko jedną panią do towarzystwa, ale nie zgodziła się na stosunek z dziadkiem. Nie chciała mu nawet zrobić loda, a oferowaliśmy 200 dolarów, przyznaje, wyraźnie poirytowany.

Na szczęście pojawiła się iskierka nadziei. Mieszkająca w pobliskim Owl Creek kobieta lekkich obyczajów usłyszała o historii Barnuma Atkinsa za pośrednictwem sieci społecznościowych. Znalazła się jedna chętna. Wyznaczyła dość wysoką cenę, 600 dolarów, plus koszty paliwa, jedzenia i noclegów”, przyznają bliscy staruszka. Problem w tym, że nie mamy pojęcia ile może trwać stosunek kogoś, kto ma ponad sto lat. Sześćset dolarów za trzydzieści sekund zabawy to mało opłacalna opcja, ale hej, nie mamy innego wyboru!”.

Co prawda boimy się troszkę, czy serce dziadka aby na pewno wytrzyma te erotyczne figle, ale warto podjąć to ryzyko”, kończy wywiad Johnny.

Czy osoby w podeszłym wieku powinny utrzymywać aktywność seksualną?

Tak
Nie