3035
2016 Październik 1 przez Tristia

Konflikt starała się zażegnać matka napastniczki, która w wyniku interwencji również odniosła obrażenia.

Jak wynika z informacji opublikowanych na stronie WFXG, zaloty 35-letniej Tabathy Lee Grooms zostały odrzucone przez jej 30-letniego chłopaka, znanego jedynie z nazwiska Grace. Po krótkiej sprzeczce zdenerwowana kobieta opuściła mieszkanie, pojawiając się w nim dopiero o 23:30 tego samego dnia. Była pijana, podejmując temat na nowo. Wtedy właśnie zaatakowała siedzącego na kanapie chłopaka, raniąc go paznokciami w twarz, szyję i głowę. Po zadaniu serii głębokich, krwawiących ran, ugryzła mężczyznę w lewe przedramię. Gdy jej matka, z którą para dzieli mieszkanie starała się ją uspokoić, Tabatha uderzyła ją pięścią w twarz. Przestraszny rozwojem wydarzeń Grace wykorzystał chwilę nieuwagi dziewczyny i uciekł do łazienki, skąd wezwał policję.

Zastępca szeryfa Phillip Clark, który zajmował się brutalną napaścią z amerykańskiego miasta Augusta w stanie Georgia przyznał, że Tabatha w trakcie ataku nie stroniła również od przekleństw. W raporcie zawarł, że kobieta przyznała się do regularnego zdradzania swojego chłopaka, wykrzykując: "Pieprzę się z każdym poza tobą, ponieważ ty nie chcesz pieprzyć mnie". 

Zatrzymana kobieta usłyszała zarzuty za pobicie i przemoc w rodzinie. Tymczasowo przebywa w areszcie. Na tę chwilę nie wiadomo, czy stanie przed sądem.

Uważasz, że kobiety są zazwyczaj zbyt łagodnie traktowane za akty przemocy wymierzone w mężczyzn?

Tak
Nie