1384
2016 Październik 17 przez Saisha

Dopracowane  do perfekcji oświadczyny zakończyly się fiaskiem, gdy kandydatka na narzeczoną stwierdziła,  że diament w pierścionku jest za mały i odrzuciła propozycję matrymonialną. Jeden z naocznych świadków opisał to  w lokalnej telewizji następująco: „Otworzyła szeroko oczy, dotknęła dłonią swych ust, po czym obróciła się na pięcie i odeszła jak gdyby nigdy nic” . 

Mężczyzna pada na kolana

Otoczony przez wynajętych tancerzy mężczyzna klęknął przed swoją wybranką z nadzieją, że za chwilę zostanie jego narzeczoną. Niestety został jedynie upokorzony na uczach wielu ludzi, którzy uwiecznili tę żałosną scenę na swoich telefonach.

Na początku wszystko wskazywało po prostu na to, że młodą kobietę ogarnęła lekka trema związana z przygotowanym z okazji zaręczyn  widowiskiem na jednej z ulic Chengdy, stolicy południowo-zachodniej chińskiej prowincji Syczuan.  Znalazła się ona przecież w samym centrum uwagi.

Gdy chłopak zaczął zmierzać w jej kierunku, rozpłakała się.

Kiedy klęknął przed nią i otworzył pudełeczko z pierścionkiem, nastąpiła  konsternacja...

Widowisko: Chłopak wynajął tancerzy flash mob

Kobieta wydaje się początkowo stremowana.

 

Jeden z naocznych świadków opisał to zdarzenie w lokalnej telewizji następująco: „Otworzyła szeroko oczy, dotknęła dłonią swych ust, po czym obróciła się na pięcie i odeszła jak gdyby nigdy nic”

Zdjęcie z ekranu WeChata, na którym widnieje rozmowa dziewczyny z przyjaciółka, wyciekło do sieci i zostało opublikowane wraz z powyższą historią.

Na czacie czytamy następujące słowa: 

„Przecież zgodził się kupić pierścionek z co najmniej jednokaratowym diamentem !”

"Dlaczego więc ten był taki mały?

" Czy jemu kiedykolwiek na mnie zależało?"

Przyjaciółka odrzekła jej na to: "Nie martw się”.

"Być może ten większy dostaniesz nieco później, ponieważ jeszcze go nie przygotował."

Czy słusznie odrzuciła propozycję?