5934
Maj 18 przez musang

Policja w Argentynie zatrzymała mężczyznę, który został oskarżony o zniewolenie swojej piętnastoletniej córki i wykorzystywanie jej seksualnie przez 22 lata, kiedy to dziewczyna urodziła ośmioro dzieci.

Domingo Bullicio (56 lat) zamienił swoją córkę Antonię w seksualną niewolnicę, gdy ta jeszcze była nastolatką, zaraz po tym jak zostawiła go żona, odchodząc z trójką innych dzieci. Podobno uciekł on z podupadającej posesji w Villa Balnearia w południowej prowincji Santiago del Estero, kiedy ofiara - teraz już 37 letnia kobieta, zwróciła się do władz w poszukiwaniu pomocy. 

Poszukiwania mężczyzny trwały ponad miesiąc, teraz jednak jest już przetrzymywany w areszcie w pobliskim mieście Loreto. 

Antonia, która jest analfabetką, powiedziała lokalnej prasie, że była wykorzystywana przez swego ojca od wczesnych lat dziecięcych, a od kiedy opowiedziała publicznie o swojej tragedii, otrzymała śmiertelne pogróżki. Przyznała, że jej ojciec wziął ją sobie za "żonę", kiedy ich dom opuściła matka, a wykorzystywał ją seksualnie odkąd skończyła dziewięc lat. Od tego czasu żyła w ciągłym strachu, ponieważ mężczyzna nieustannie ją bił, szczególnie gdy rozmawiała z sąsiadami, i groził jej śmiercią, jeśli kiedykolwiek piśnie słowem o sytuacji w domu. 

Kobieta boi się o siebie i życie swoich dzieci, ponieważ teraz jest zastraszana przez rodzeństwo ojca, które domaga się wycofania zarzutów. Antonia jednak nie zamierza się poddać, chciałaby w końcu doczekać się sprawiedliwości. Proces odbędzie się w poniedziałek, w tym momencie trwają testy DNA, które mają zweryfikować ojcostwo u ośmiorga dzieci. Dodatkowo, będą one przesłuchiwane przez policję, ponieważ najprawdopodobniej były świadkami niejednego gwałtu.