2176
2016 Listopad 15 przez musang

Że seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku, nie trzeba nikogo przekonywać. Niemniej nadal istnieją osoby, które nie traktują go poważnie. Z takiego czy innego powodu szczególnie mężczyźni popełniają błędy, mogące się wydawać oczywistymi wpadkami w sytuacjach łóżkowych. Dlatego teraz warto zrobić notatki, bo kobiety postanowiły podzielić się uwagami - ich przestrzeganie na pewno poskutkuje obopólną korzyścią.

NIE KRYTYKUJ JEJ CIAŁA - nikt nie mówi, że musisz uważać każdą kobietę za wzór perfekcji, ale skoro decydujesz się na intymną relację z jedną z nich, musisz pamiętać, że każda krytyczna uwaga (nawet pomyślana jako niewinny żart) może zakłócić jej poczucie komfortu i zamiast o przyjemności, będzie myśleć o swoich wadach. Zamiast tego odważ się i skomplementuj to, co naprawdę cię w niej kręci - taka uwaga zdecydowanie pozytywnie wpłynie na wasz stosunek płciowy.

NIE KRYTYKUJ SWOJEGO CIAŁA - szczerość często popłaca, jednak moment intymności z drugą osobą powinien być sexy, dlatego wszelkie krytyczne uwagi można ewentualnie zostawić na potem, by wyeliminować niezręczności i móc rzeczywiście zapomnieć o świecie w chwili rozkoszy.

OSTROŻNIE ZE ŚLINĄ - może wydawać się to dziwne, ale niektórzy mężczyźni zamiast nawilżającego żelu wolą użyć własnej śliny. Nie jest to najlepszy pomysł - pomijając wszystkie techniczne szczegóły, to po prostu dosyć obrzydliwy nawyk. Nigdy więc, nigdy nie plujcie na żadną część kobiecego ciała. 

O NIEKTÓRE RZECZY TRZEBA PYTAĆ - dotyczy to przede wszystkim spraw (zabaw, pozycji), które nie należą do standardowych zachowań w łóżku, lub zwyczajnie mogą być dla kogoś niekomfortowe. Numerem jeden jest tutaj seks analny - nigdy nie należy podejmować decyzji o tej pozycji w pojedynkę, bo taka niespodzianka wcale nie musi być dla kobiety przyjemna.

NIE WYZYWAJ PARTNERKI - wiele par lubi poświntuszyć i włączyć do seksualnej zabawy sprośne słówka. Musi to być jednak wspólnie podjęta decyzja, ponieważ usłyszeć nagle podczas stosunku, że jest się czyjąś dziwką, to jak automatycznie wysuszyć kobietę "tam na dole" i mocno obrazić wszystkie przedstawicielki jej płci.

NIE BĄDŹ EGOISTĄ - jeśli zależy ci na uprawianiu seksu więcej niż raz w życiu, pamiętaj, że nie robisz tego sam. Od pierwszego kontaktu można wyczuć, czy partner myśli tylko o swoim orgazmie, czy może jednak jest świadomy tego, że jest w łóżku z drugą osobą. Która ma takie same oczekiwania jak on - pragnie bliskości i przyjemności. Egoistyczne nastawienie jest więc zdecydowanie na "nie".