27292
2016 Listopad 19 przez Excom

27-letnia Australijka Jenna Louise Driscoll stawiła się w Sądzie Rejonowym w Brisbane w ten piątek. Została oskarżona o spółkowanie z psem, które zostało opisane przez sędziego, jako "odrażające" i "całkowicie niezgodne z porządkiem natury". Jenna została oskarżona również o handel narkotykami oraz atak na policjanta i jak przeczytacie dalej - jedna sprawa wynikła z drugiej.  

Kobieta rozpłakała się, kiedy usłyszała, że musi spędzić weekend za kratkami...  

Sąd w czasie procesu dowiedział się, że dziewczyna uciekła z domu w wieku 16 lat, wiążąc się ze starszym o 12 lat mężczyzną oraz że w wieku 18 lat zaczęła palić marihuanę.

Jak ustaliła policja, Driscoll miała 15 stałych klientów, sześciu dostawców, a także telefon przeznaczony wyłącznie do sprzedaży narkotyków.

Wideo z aktu sodomii zostało znalezione przez policję w następstwie dochodzenia w sprawie handlu narkotykami w październiku 2014 r. Na filmach zarejestrowano 3 różne akty spółkowania z psem.

Jej adwokat wyjaśnił w sądzie, że nagrania powstały na życzenie jej ówczesnego partnera. Jak zeznali sąsiedzi,  dziewczyna pojawiała się w wynajmowanym mieszkaniu z  psem rasy pitbull terrier.

Dziewczyna z powodu wstydliwego zajścia przestała uczęszczać na University of Southern Queensland.

Jenna pracuje obecnie jako kelnerka i regularnie kontrolowana jest na obecność narkotyków.

Wyrok zostanie ogłoszony w najbliższy poniedziałek - dlatego kobieta rozpłakała się, gdy sędzia ogłosił, że spędzi ten weekend za kratkami. Zapewne miała nadzieję na niewielki wyrok, ale widać, że sędzia celowo ją zatrzymał. Prokurator domaga się dla niej 2,5 roku więzienia! 

Powinna trafić za kratki na dłużej niż weekend?

TAK
NIE