6983
Kwiecień 23 przez prabab

Kiedy 22-letnia Lin Yingying zapadła w śpiączkę, jej chłopak nie oddalał się od jej łóżka nawet o krok przez cały jej ośmiomiesięczny pobyt w szpitalu. Mężczyzna wyłożył z własnej kieszeni ponad 100 000 złotych (200 000 yuanów) na leczenie poturbowanej ukochanej. Media z biegu okrzyknęły 25-letniego Liu Fenghe wzorcowym materiałem na męża.

Niewielu wiedziało, że jego zachowanie nie było podyktowane ani miłością, ani troską, a… poczuciem winy. Wybudzona ze śpiączki, wracająca już do sprawności Lin ujawniła w końcu szokującą prawdę o intencjach swojego partnera, rzucając światło na kulisy tej tylko z pozoru romantycznej historii.

O tym związku rozmawiano w samych superlatywach. Każda kobieta w Chinach marzyła o tym, żeby kiedyś poznać mężczyznę tak wiernego i opiekuńczego jak Liu Fenghe... Do czasu

Jak się okazało, to właśnie Liu wpędził 22-latkę do szpitalnego łóżka! Pobił kobietę tak poważnie, że straciła przytomność. Wymagała hospitalizacji. Co najgorsze, Lin przyznaje, że atak, który skończył się dla pary tragedią, nie był wcale pierwszym tego typu wybuchem złości, przy którym jej 25-letni partner rzucił się na nią z pięściami.

Dzieje Liu i Lin spopularyzowane zostały przez media po tym, jak udający wzór cnót mężczyzna zadłużył się w banku tylko po to, żeby zapewnić swojej zmaltretowanej dziewczynie odpowiednią opiekę lekarską.

25-latek deklarował wówczas na antenie, że nigdy nie opuści swojej ukochanej w potrzebie, nawet, gdyby musiał spędzić przy jej łóżku wieczność. Nikt nie podejrzewał, że kreujący się na niepoprawnego romantyka mężczyzna mógł być w tej historii czarnym charakterem. Jego ckliwe zapewnienia nie miały w sobie nic ze szczerości.

Po tym, jak Lin wyznała swojemu ojcu, kto jest prawdziwym sprawcą jej cierpienia, ten, nie kryjąc oburzenia, czym prędzej zgłosił sprawę na policję

Prawdziwa wersja zdarzeń opisana przez 22-latkę mówi o niespodziewanym ataku ze strony Liu, który ze złości uderzył ją w głowę ciężkim, metalowym trzpieniem. Nie pomógł mi wrócić do zdrowia z miłości, a z poczucia winy”, ujawnia smutną prawdę poszkodowana.

Odpowiednie służby wszczęły przeciwko 25-letniemu Liu śledztwo od razu po otrzymaniu zgłoszenia o popełnieniu przez niego przestępstwa. Wątpimy, żeby i tym razem udało mu się uciec przed karą udając niewiniątko.

Czy Liu zapracował sobie na złagodzenie kary, kiedy opiekował się swoją nieprzytomną dziewczyną?

Tak
Nie