8875
Marzec 6 przez prabab

Trudno zaprzeczyć, że urodziny bywają swojego rodzaju „rodzinnym świętem”. U Toma i Caitlyn Perkinsów obchodzone są tym huczniej, że pochodzący z Dirranbandi w australijskim Queensland małżonkowie przyszli na świat tego samego dnia – 16 sierpnia 1986 roku.

Nowo urodzona córka Toma i Caitlyn, Lucy Marie, niezwykłym trafem również przywitała się ze światem tego samego dnia roku, równo 30 lat po swoich rodzicach. Taka zbieżność dat zdarza się raz na 48 milionów przypadków

Co ciekawe, dziewczynka niespodziewanie urodziła się o tydzień wcześniej, niż przewidywali lekarze. Zrobiła w ten sposób swoim rodzicom jedyny w swoim rodzaju prezent, a jej historia ogrzała serca tysięcy zapoznanych z nią internautów.

Wstrzymajcie się cokolwiek robicie! Nie uwierzycie co mam wam do powiedzenia!”, napisał na Facebooku wyraźnie podekscytowany lekarz położnik, który odebrał niecodzienny poród, Dr Brad Robinson „Oto Caitlin i jej córka Lucy”, przedstawił czytelnikom świeżo upieczoną mamę.

„Caitlin i jej mąż właśnie wspólnie obchodzili swoje 30 urodziny. Zgadnijcie, kto jeszcze dołączy do świętowania? Tak! Lucy Marie Perkins również niezapowiedzianie przyszła na świat 16 sierpnia, tego samego dnia roku, co jej rodzice!”, pisze rozemocjonowany położnik

Aż mi trochę niezręcznie, bo ostatnio poganiałem Caitlin, żeby się pospieszyła, bardzo chcieliśmy żeby Lucy urodziła się szesnastego mimo że termin porodu ustaliliśmy na tydzień później”, zauważa lekarz, „Teraz Caitlin mnie za to obwinia, twierdzi, że rzuciłem na nią klątwę!”, śmieje się.

Chwilę po opublikowaniu w sieciach społecznościowych, niesioną przez doktora Robinsona pozytywną wiadomość polubiło ponad 1000 osób, co dało jej dobry fundament na to, żeby z czasem zamieniła się w wiralową sensację.

Lucy Marie Perkins urodziła się zdrowa, ważąc 3,3 kilograma. Tom i Caitlyn spędzają z nią właśnie wyjątkowy czas, po raz pierwszy doświadczając tego, jak to jest być rodzicem.