3279
Marzec 30 przez Tristia

Gdy pewien mężczyzna dowiedział się o zdradzie swojej byłej, wpadł w prawdziwy szał. Jak to w życiu bywa, zaczął przygotowywać odpowiedni plan zemsty, który zrealizował przy pomocy mediów społecznościowych, wciągając w to wszystko niczego nieświadomych rodziców dziewczyny.

Zaczął od wrzucenia na Facebooka tego wpisu:

"Jak zapewne większość z was wie, zerwała ze mną dziewczyna. Tak, to do bani, jednak wytłumaczyła mi, że chce się skupić na nauce, a jej miłość do mnie była tak duża, że nie pozwalała jej ruszyć z miejsca. Przyjąłem tę wymówkę, żeby łatwiej mi było się z tym pogodzić. Chcę teraz powiedzieć, że dowiedziałem się, że zdradzała mnie z trzema facetami, w związku z czym chciałbym podzielić się z jej mamą i tatą tym zdjęciem, by dowiedzieli się, że wychowują zwykłą zdzirę". Zapewne nie trzeba nikomu tłumaczyć, że w miejscu "tata" i "mama" byli oznaczeni rodzice dziewczyny.

A mowa o tym zdjęciu, które chłopak otrzymał od niej na snapchacie:

Fotkę opatrzono podpisem "Starbucks jest dla białych zdzir".

Opinie internautów są podzielone. Jedni przyklaskują chłopakowi, stwierdzając, że jego ex zasłużyła sobie na taki los, inni zaś bronią dziewczyny, za argument obierając fakt, że wciąganie w tę całą sytuację rodziców jest zwyczajnie nie na miejscu. Niezależnie od prowadzonych na ten temat debat, zdjęcie jego byłej zdążyło już obiec internet i zapewne nie istnieje żadna szansa, by ktoś z jej środowiska zdołał je przegapić.

Uważasz, że dziewczyna zasłużyła sobie na taki los?

tak
nie