30168
Maj 17 przez musang

Odette Delacroix to dwudziestopięciolatka, która znalazła nietypowy sposób zarabiania na życie - otóż mężczyźni płacą jej za filmowanie się z puszystymi kobietami, które siadają na niej i zgniatają jej drobne ciało. Okazuje się, że jest to całkiem dochodowe zajęcie, nie wolne jednak od wielu niebezpieczeństw. 

Odette jako studentka potrzebowała dodatkowego gorsza, by móc się samodzielnie utrzymać, jednak nie postąpiła jak większość jej rówieśników i nie zaczęła pracy w barze czy restauracji. Odette znalazła inne zajęcie, które teraz jest jej pracą na pełen etat - pozwala zgniatać się innym ludziom, bo za taki właśnie widok chcą płacić jej mężczyźni. Dziewczyna waży niecałe 40 kilogramów, a czasami jest przygniatana nawet przez 5 kobiet, które łącznie ważą niemal 800 kilogramów! Co jest najdziwniejsze w tej dziwnej pracy to to, że Odette ją uwielbia. Odczuwa ona bowiem coś zupełnie przeciwnego klaustrofobii - odczuwa fizyczną przyjemność z bycia przygwożdżoną, bezbronną i niezdolną do poruszania się. Nawet jeśli nie może oddychać, czuje wewnętrzny spokój. Najwyraźniej jest perfekcyjną kandydatką do takiej pracy.

Odette regularnie wrzuca swoje nietypowe wideo na strony pornograficzne i fetyszystyczne i w ten sposób udało jej się zarobić już ponad £125,000. Mimo więc zupełnie dziwacznej pracy dziewczyna była na luksusowych wakacjach i kupiła własny dom. Nie jest to jednak najłatwiejsza z możliwych karier. Ze względu na kontakt z bardzo dużą masą żywego ciała, poziom ryzyka także jest dosyć wysoki. Czasem Odette musi wstrzymać oddech na cztery minuty, by nie uszkodzić kości żeber. Największa możliwość uduszenia występuje podczas tzw. 'pigpiles', czyli czynności często zamawianej przez klientów, a polegającej na tym, że Odette leży na twardej powierzchni  i musi wytrzymać napór kilku tęgich kobiet, które kładą się wprost na niej. Dlatego też utrzymywanie fizycznej formy jest bardzo ważne dla dziewczyny, która regularnie pływa, by poprawić oddychanie i zawsze porządnie się rozciąga przed kręceniem wideo.

Pracę jako profesjonalna poduszka dla puszystych kobiet Odette zaczęła w wieku 19 lat. Zaczęło się od pozowania studentom z akademii sztuk pięknych, gdy dziewczyna uświadomiła sobie, jak dużą przyjemność sprawia jej bycie nagą podczas modelingu. Ktoś wobec tego poddał jej pomysł, by spróbowała swoich sił jako modelka przy sesjach fetyszystycznych. Zaczęła więc pojawiać się na zdjęciach wymagających wiązania, później poszerzała zakres ujęć, które skłonna była wykonać, aż w końcu założyła własną stronę. Pewnego razu dostała wiadomość od fana swoich zdjęć z propozycją sesji z modelkami plus-size i zgniataniem. Pierwsze zdjęcia okazały się wielkim hitem.

Popyt i osobista satysfakcja z tworzenia filmików pokazujących jak puszyste kobiety przygniatają Odette okazały się na tyle duże, że dziewczyna zrezygnowała ze studiów i całkiem poświęciła się modelingowi. Prowadzi teraz swoją własną stronę internetową Petitevsplump.com, na której można znaleźć setki wideo i zdjęć z jej nietypowych sesji. Jej rodzina jest dobrze poinformowana o jej zajęciu i chociaż początkowo bliscy Odette byli zszokowani, teraz zdążyli się już przyzwyczaić do dziwnego pomysłu. Sczególnie, że dziewczyna jest więcej niż niezależna finansowo, a dodatkowo wydaje się bardziej pewna siebie i wolna od stresu.