1699
2016 Maj 5 przez prabab

Nie wiemy, co tak naprawdę dzieje się w głowach psychopatów, a istnieje duża szansa, że nieświadomie mijamy ich każdego dnia na ulicy. Psychopaci to inaczej ludzie cierpiący na zespół schorzeń psychicznych składających się na tak zwaną osobowość dyssocjalna. Jeśli wierzyć wynikom badania opublikowanym w czasopiśmie Apetite, naukowcy znaleźli sposób na zdemaskowanie takich wilków w owczej skórze. Łączy ich zamiłowanie do czarnej kawy.

Do tych przerażających wniosków doszli uczeni z Uniwersytetu w Innsbrucku, Austria. Przeprowadzili ankietę na grupie kontrolnej 500 kobiet i mężczyzn. Szybko odnaleziono pewną zaskakującą zależność: badani, którzy zadeklarowali, że lubią gorzkie potrawy i napoje, częściej ujawniali tendencje sadystyczne, utożsamiali się również z cechami osobowości charakterystycznymi dla psychopatii.

Tak więc mamy radę skierowaną szczególnie do randkujących dziewczyn. Polecamy uważnie przyglądać się kawie, jaką zamawiają sobie kandydaci na męża. Lepiej dmuchać na zimne, czyż nie?

Czy wierzysz w wyniki tego badania?

Tak
Nie