28368
Maj 15 przez prabab

Czy to zakazana miłość, czy zwykłe zboczenie? Dziwaczny, nielegalny romans 36-letniej matki z jej oddanym przed latami do adopcji 19-letnim synem może skończyć się dla nich obojga długim wyrokiem pozbawienia wolności.

„Jesteśmy zakochani w sobie tak bardzo, że nic nie może nas rozdzielić”, deklaruje Caleb Peterson, którego z biologiczną matką Monicą Mares łączy więcej niż tylko platoniczna relacja. Jeśli udowodnione zostanie im, że uprawiali ze sobą kazirodcze stosunki seksualne, zgodnie z prawem amerykańskiego stanu Nowy Meksyk grozi im kara 18 miesięcy więzienia

Para zadecydowała, że nie pozwoli „zamknąć sobie ust” i swoim przykładem rozgłośni na świecie problemy, z jakimi na co dzień zmagają się osoby odczuwające pociąg do członków rodziny.

Zjawisko, które zbliżyło Caleba i Monicę, w środowiskach naukowych określane jest mianem „Genetic Sexual Attraction” (Genetyczny Pociąg Seksualny) – okazuje się, że jest to faktycznie istniejący, dotychczas niewyjaśniony fenomen, wywołujący u dotkniętych nim osób trudne do zrozumienia zachowania

Jednym z najczęściej spotykanych przykładów potwierdzających siłę GSA są udokumentowane historie rozdzielonych w niemowlęctwie rodzeństw przeciwnych płci, które po spotkaniu w wieku dorosłym wzajemnie odczuwają w swoim towarzystwie silne podniecenie pomimo pokrewieństwa.

Wychowująca dziewiątkę dzieci Monica upiera się, że gdyby miała wybierać, gotowa byłaby nawet poświęcić możliwość spotykania się ze swoimi pociechami, byleby dalej rozwijać kazirodczy związek, w jaki weszła ze swoim młodszym synem

Kiedy na świat przyszedł Caleb, Monica miała tylko 16 lat. Młoda wówczas dziewczyna oddała syna do adopcji, a ten dorastał w innej rodzinie. Po raz pierwszy spotkała go po latach, gdy chłopak miał już 18 lat – odwiedził swoją biologiczną matkę w odpowiedzi na zaproszenie na wspólne spędzenie świąt Bożego Narodzenia.

Caleb szybko poczuł miętę do poznanego po latach rodzica – kazirodcza para sypiała ze sobą już po kilku tygodniach znajomości. Jak przyznaje chłopak, to on wykonał pierwszy ruch i zaczął flirtować ze swoją mamą

Nigdy nie myślałem, że nasz związek przysporzy nam kłopotów. Przecież oboje jesteśmy świadomymi tego, co robimy. Po co rozdmuchiwać to do takich rozmiarów?”, pyta 19-latek.

Caleb zarzeka się, że nawet jeśli on albo jego matka trafią do więzienia, nie osłabi to silnego uczucia, jakie ich połączyło, a od razu po wyjściu na wolność wrócą do siebie, nawet jeśli zagrozi im to kolejnym wyrokiem. Nie można mi mówić, kogo wolno mi kochać, a kogo nie”, upiera się chłopak.