114634
Luty 3 przez prabab

16 nastoletnich dziewczyn w wieku pomiędzy 13 a 17 lat niespodziewanie zaszło w ciążę po zwykłej, urodzinowej zabawie w przydomowym basenie. Zapłodniło je pływające w wodzie nasienie imprezującego z nimi chłopaka, który ukradkiem masturbował się przy kąpielisku.

Lekarze tłumaczą, że chociaż to pierwszy taki znany przypadek, nie jest wcale nieprawdopodobny!

„Cieszę się, że nie miałam ze sobą stroju kąpielowego”, przyznaje Daliah Jennings, solenizantka. To na jej imprezie urodzinowej doszło do tej „wpadki”. „Świętowaliśmy moje 15 urodziny, cieszę się więc, że w prezencie nie zostałam nastoletnią mamą!”, dodaje

Uznany za „winnego” chłopak, Tommy Coulter, zaprzecza podejrzeniom sugerującym, że na imprezie miała miejsce orgia, a on sam uprawiał seks bez zabezpieczeń z wszystkimi obecnymi na miejscu dziewczynami. „Spuściłem się do basenu przez przypadek”, zapewnia nastolatek.

Niektórzy sąsiedzi utrzymują, że podczas imprezy tak naprawdę odbyła się orgia, a ciąża moich licznych koleżanek to właśnie tego efekt”, tłumaczy się chłopak. „To nieprawda, wciąż jestem prawiczkiem… Jeśli ktoś mi nie wierzy, jestem gotowy przejść testy kliniczne, które potwierdziłyby moją wersję wydarzeń”, deklaruje znajdujący się pod ostrzałem Tommy.

„To śmieszne, ale rozgłos w mediach zrobił ze mnie coś w rodzaju lokalnego celebryty. Ludzie mnie witają z daleka, chcą uścisnąć mi dłoń, złożyć gratulacje… A ja przecież nic nie zrobiłem!”, zauważa chłopak

Badający tę sprawę Doktor John Suzukima ze szpitala Memorial Healthcare Hospital w Tallahasse wierzy w wersję wydarzeń przedstawianą przez nastolatka. Jak twierdzi, Tommy prawdopodobnie urodził się z nietypową cechą genetyczną, czyniącą jego spermę wyjątkowo trwałą. Taka wciąż nieudokumentowana przypadłość, nosząca nazwę „spermafortis”, okazuje się znanym w środowisku medycznym fenomenem.

Większość z dotkniętych tym bezprecedensowym wypadkiem dziewczyn przerwało już niechcianą, przypadkową ciążę. Tylko dwie spośród nich zdecydowały się urodzić poczęte na basenie dzieci, prawdopodobnie uginając się pod presją ze strony religijnej rodziny.